Kolekce - Děti jsou taky lidi

5 položek celkem

Zdeňka Šíp Staňková je propagátorka unschoolingu a sebeřízeného vzdělávání. Projekt Děti jsou taky lidi založila i proto, že se dospělí až příliš často chovají k dětem tak, jak by si to sami k sobě navzájem nikdy nedovolili.

Jsou děti taky lidi? Hloupá otázka, řeknete si. Ale zkuste si vzpomenout, jak jste se cítili jako dítě nebo teenager. Jako někdo respektovaný, jehož potřeby jsou brány vážně a má od okolí podporu v tom, co dělá? Nebo jste čekali, až skončí škola, až uděláte maturitu, až budete dospělí…, abyste konečně měli svobodu dělat si věci po svém a žít to, co chcete? Není někde uvnitř vás pořád ještě malý kluk nebo holka, které nikdo neslyšel, když je něco trápilo? Kteří museli obětovat své nápady a sny kvůli “důležitým” věcem, které za ně rozhodoval někdo jiný? Kteří museli příliš dlouho čekat, až je okolí konečně začne brát vážně?

Zdeňka je maminka tří dětí - nejstarší Daniel studuje na VŠ, prostřední Lucie je v domácím vzdělávání a nejmladší Astrid jsou dva roky. Je stejně stará jako naše Rozárka. Pro kterou bych si moc přál, aby se mohla během dětství a dospívání cítit svobodněji a sebejistěji, než jsem to zažil já. Svoboda prožívání a respekt k jedinečnosti každého z nás jsou pro mě klíčové hodnoty, které se snažím naplnit i prostřednictvím svého podnikání. A tady přesně se naše snažení propojuje s myšlenkami, které se snaží šířit Zdeňka a Děti jsou taky lidi. Proto jsme spojili síly a navrhli pro DJTL trička, která představují právě prolnutí našich cest. Jejich zakoupením podpoříte projekt Děti jsou taky lidi a jako u všech našich produktů bude za každé z nich vysazeno deset stromů. Bio bavlna s GOTS certifikací a potisk ekologickými barvami jsou u nás samozřejmost.

Udržitelnost
Udržitelnost
Používáme výhradně udržitelné materiály. Certifikovanou biobavlnu, recyklovaný polyester, Tencel i Ecovero viskózu. Materiály, ze kterých cítíš respekt k lidem a planetě.
Etická výroba
Etická výroba
Naše oblečení vyrábíme ve světě i v ČR. V zahraničí pod etickými standardy Fair Wear, v ČR v naší nové šicí dílně na Moravě, kterou jsme otevřeli po 4 letech naší činnosti.
Společenský přesah
Společenský přesah
Podnikáme, abychom mohli přispívat ke změně #klepšímu. Vracíme zpět společnosti. Začali jsme vysazováním 10 stromů za každý prodaný produkt. Už jich je přes 100.000.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení