Udržitelná výzva

Summer Myles a Slow Femme
Myslíš si, že udržitelná móda není pro tebe?
Nebo jsi naopak na cestě k tomu vyčistit svůj šatník od všech pozůstatků fast fashion? Ať tak či tak, pojď s námi na celoroční výpravu za udržitelnějším šatníkem! Každý měsíc jedno konkrétní téma a jeden krok #klepsimu! Udržitelná výzva je tu pro každého, kdo chce zkusit přemýšlet o oblečení jinak. Pro každého, komu záleží na stavu naší planety tolik, že je ochotný udělat nějakou konkrétní změnu. Pro každého, kdo chce nebo potřebuje víc informací a hlubší vhled. A samozřejmě pro každého, kdo miluje módu a užívá si nejen oblečení samotné, ale i energii, kterou do světa přináší.

Pojďme propojit všechny, koho tohle téma zajímá! Proto jsme se my v Summer & Myles spojili s magazínem Slow Femme a budeme vám každý měsíc přinášet jeden krok výzvy a spoustu inspirace na cestě k udržitelnosti. A čím víc nás bude, tím větší lavinu spustíme. Protože už je opravdu potřeba začít věci měnit. Od základů a pořádně. Žádnou planetu B totiž nemáme.
 
Výzva #1: Kolik kusů oblečení od lokálních značek vlastníš?

Přidáno23. února 2022 AutorSummer & Myles + Slow Femme     Tato...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení