Výroba

Udržitelná výroba Summer & myles

Navrženo v ČR, eticky a udržitelně vyrobeno v světě.

Udržitelná výroba
výroba
Udržitelná výroba
dodavatelé látek
Udržitelná výroba
dodavatelé galanterie
 

Usilujeme o společenskou a environmentální odpovědnost a férové a etické pracovní podmínky. Spolupracujeme jen s dodavateli a výrobci, kteří jsou v souladu s naším udržitelným kodexem.Česká výroba

Šicí dílna

Orlová, CZ

Šicí dílna Orlová - Summer & Myles

Naše vlajková loď a chlouba. Srdce značky Summer & Myles. Všechno nám prochází rukama - vybíráme a nakupujeme látky, chystáme a ladíme střihy, šijeme, zkoušíme, vylepšujeme. Byl to velký krok k naší tvůrčí svobodě a jsme vděční za to, že se všechno podařilo. Šijeme pouze z udržitelných materiálů a vytváříme minimalistické, vzájemně kombinovatelné modely, díky kterým si snadno zaplníte šatník opravdu udržitelnou módou. Každou kolekci se snažíme konzultovat s vámi, abychom se drželi na stejné vlně a dokázali reagovat na vaše potřeby.

 
Česká výroba

Ekologická tiskárna

Bernartice nad Odrou, CZ

Ekologická tiskárna textilu - Summer & Myles

Tohle je spojeno se začátky naší cesty a stále součástí naší výroby. Díky ručnímu sítotisku je každý model naprostý originál a někdo přímo pro vás daný motiv natiskl. Každý kus je unikátní, není v lidských silách mít vše zcela jednolité a úplně stejné. To je to, co se nám tak líbí. Každý model je naprosto originální, stejně jako jeho nositel. Možná není úplně dokonalý, ale jsou to právě ty drobné nedokonalosti, které ho činí jedinečným. Ekologické barvy s certifikací GOTS jsou naprostá samozřejmost, nic jiného byste od nás asi stejně nečekali, že ne.

 

STANLEY/STELLA

Auderghem, BEL

STANLEY/STELLA vs. Summer & Myles

Belgický výrobce a jeden z leaderů na trhu s udržitelnou volnočasovou módou. Začínali jsme s jejich produkty a ani při vlastní výrobě je nemáme chuť zcela opustit (a vy je zjevně máte taky hodně rádi). Naprosto transparentní systém výroby, GOTS certifikace, recyklace, udržitelné hospodaření s vodou, uhlíková neutralita do roku 2030. Asi není nic, co by v rámci udržitelnosti neměli zmáknuté a hodně jsme se od nich a jejich přístupu naučili.

 

Prozkoumej náš svět

Výroba

Navrženo v ČR, eticky a udržitelně vyrobeno v světě. výroba dodavatelé látek ...

Materiály

  Usilujeme o společenskou a environmentální odpovědnost a férové a etické pracovní po...

Kodex udržitelnosti

  Jak žít opravdu udržitelně?Tuhle otázku si kladu neustále a často se moje závěry měn...

Příběh a historie

  Všechno to začalo z takové vnitřní frustrace, že takhle to přece není správn...

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz